Bank Spółdzielczy w Szczytnie jest jednym z Partnerów „Szczycieńskiej Karty Senior 60 plus”. Program „Szczycieńska Karta Senior 60plus” jest przeznaczony dla Uczestników, którzy dzięki posiadaniu odpowiedniej karty mogą skorzystać z promocji i ulg przygotowanych przez Partnerów, którzy przystąpili do Programu.

Bank Spółdzielczy w Szczytnie w ramach programu dla osób posiadających „Szczycieńską Kartę Senior 60 plus”  przygotował promocję:

 • Od 04.03.2019 r. posiadacz szczycieńskiej karty „Senior 60+” może korzystać z promocyjnej opłaty za  dokonywanie wpłat gotówkowych w Banku Spółdzielczym w Szczytnie na wszystkie rachunki prowadzone w innych bankach krajowych (m.in.: energia elektryczna, gaz, TV, telefon i inne)  w wysokości 50% obowiązującej stawki prowizji. Promocja trwa do 30.06.2019 r.
 • Dodatkowo od 04.03.2019 r. posiadacz karty „Senior 60+”, będący posiadaczem rachunku w Banku Spółdzielczym w Szczytnie, na który wpływają środki z tytułu emerytury/renty będzie miał prawo skorzystać z promocyjnej stawki prowizji za realizację przelewów w placówkach Banku w systemie elixir oraz na rachunki prowadzone w Banku w wysokości 50% standardowej opłaty
 • Aby móc skorzystać z promocyjnych stawek prowizji za płatności realizowane w placówkach po 01.07.2019 r. zostań naszym klientem – załóż rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy i złóż dyspozycję przekazywania na ten rachunek emerytury bądź renty. O szczegóły zapytaj w najbliższej Placówce Banku Spółdzielczego w Szczytnie.
 • Osoby, które chcą przystąpić do programu muszą spełniać poniższe warunki:
  ukończony 60 rok życia,
 • miejsce zamieszkania na terenie Powiatu Szczycieńskiego w rozumieniu art. 25 kodeksu cywilnego,
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • dobrowolnie zaakceptować Regulamin Programu.
  Kartę można odbierać osobiście w Starostwie Powiatowym w Szczytnie, niski parter p. 03 A, wejście A.

Listę Partnerów programu Szczycieńska Karta Senior 60 plus oraz Regulamin i wnioski znajdziesz tutaj.