Ubezpieczenia Szkolne

InterRisk Edu PLUS


Ochrona ubezpieczeniowa przez cały rok szkolny i wakacje na całym świecie.
Telemedycyna – E-konsultacje internisty, pediatry lub porada dietetyczna za pośrednictwem czatu internetowego, telekonferencji lub wideokonferencji.
Rozszerzenie ochrony o następstwa nieszczęśliwych wypadków w związku z wyczynowym uprawianiem sportu dla osób które nie ukończyły 20 roku życia.

Pakiet Kleszcz i rozpoznanie boreliozy- pokrycie kosztów.

Kup polisę online i skorzystaj ze zniżki KOD Agenta: 6fcyy9

https://klient.interrisk.pl/eduplusofertaindywidualna

UNIQA

Twoje dziecko chodzi do żłobka, przedszkola, jest uczniem lub studentem? Jeśli ma do 26 lat, to możesz skorzystać z ubezpieczenia szkolnego w UNIQA. Dzięki ochronie ubezpieczeniowej wypłacimy świadczenia m.in. w związku z uszkodzeniem ciała, śmiercią ubezpieczonego, pobytem w szpitalu. Nasze ubezpieczenie szkolne zapewnia szeroką ochronę, którą możesz dopasować do potrzeb swoich i swojego dziecka. Do wyboru masz 4 pakiety ubezpieczenia, dzięki czemu wybierzesz taką ochronę, jakiej potrzebujesz. Decydując się na polisę, otrzymasz odszkodowanie w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku u Twojego dziecka.
Dodatkowo ubezpieczenie można rozszerzyć o:
Hejt w Internecie – następstwa naruszenia dobrego imienia lub prawa do prywatności Ubezpieczonego w Internecie. Ubezpieczenie obejmuje:

  • pomoc prawną
  • pomoc specjalisty IT
  • pomoc specjalisty