Bankowość internetowa

Kursy walutNasz kod SWIFT: POLUPLPR

Tabela nr: 1016
Kurs walut na dzien: 20-10-2017
od godz.: 10:00

Dewizy Pieniądze
Waluta skup sprzedaż skup sprzedaż
EUR4.14514.34404.11574.3740
USD3.51223.68113.48733.7065
GBP4.58744.86214.56404.8860

Zobacz pełną tabelę

Wykaz banków uczestników SEPA

Wykaz banków Korespondentów

II Międzygminne Targi Przedsiębiorczości

W Pasymiu, w Ośrodku Wypoczynkowym „Kalwa”, w dniach 9-10 września 2017 r. miała miejsce II edycja Międzygminnych Targów Przedsiębiorczości. Honorowy patronat nad targami sprawował Wojewoda Warmińsko – Mazurski Pan Artur Chojecki oraz Rektor Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego prof. dr hab. Ryszard Górecki.  W tym roku do organizacji targów przystąpiły gminy: Pasym, Dźwierzuty, Bisztynek, Biskupiec, Rozogi, Świętajno i Piecki. Bank Spółdzielczy w Szczytnie był jednym z głównych Partnerów Międzygminnych Targów Przedsiębiorczości. Przedsiębiorcy biorący udział w targach prezentowali swoje usługi i produkty na stoiskach zlokalizowanych na terenie OW „Kalwa” w Pasymiu. Wśród stoisk nie zabrakło również Banku Spółdzielczego w Szczytnie, który przedstawiał swoją ofertę zarówno dla przedsiębiorców (rachunki bieżące, finansowanie działalności gospodarczej oraz rolniczej) jak też szeroki wachlarz produktowy dla klientów indywidualnych.

Bank Spółdzielczy w Szczytnie przybliżył również swoja misję i podejście do lokalnego biznesu uczestnikom i gościom targów podczas indywidualnych prezentacji przedsiębiorców oraz uczestnicząc w panelu dyskusyjnym nt. „ Kierunki i mechanizmy wsparcia MŚP do roku 2020 oraz po roku 2020”.

123a3IMG 20170910 103252 24

 

Dożynki Gminne Olszyny 2017

Tradycją w naszych gminach jest coroczne organizowanie uroczystości dożynkowych. W Gminie Szczytno uroczyste obchody święta rolników odbyły się 20.08.2017 r. w Olszynach. Uroczystość dożynkową zaingurowała Msza św. na placu dożynkowym poprowadzona przez Dziekana Dekanatu Szczytno Ks. kan. mgr Andrzeja Wysockiego. Kolejnym punktem uroczystości był ceremoniał dożynkowy. Uczestnicy imprezy mieli również możliwość skosztowania wyrobów sołectw m.in. z Olszyn, Rudki, Płozów, Prusowego Borku, Gawrzyjałek, Nowin, na specjalnie przygotowanych stoiskach. Część biesiadną umilały występy zaproszonych artystów, m.in.: „Kabaret Ławeczka”, Shazza z zespołem oraz gwiazda wieczoru – zespół MASTERS.

Bank Spółdzielczy w Szczytnie włączył się w obchody tegorocznego Święta Plonów jako sponsor oraz przygotował specjalne stoisko promocyjne. Osoby obecne na palcu dożynkowym chętnie podejmowały rozmowy z pracownikami Banku na temat produktów i usług świadczonych przez Bank Spółdzielczy w Szczytnie. Największym zainteresowaniem cieszyły się produkty: rachunek Pol-konto Aktywne, Pol-konto Senior, promocyjny kredyt gotówkowy - Szybki Kredyt oraz produkty dedykowane dla rolników, m.in. kredyty inwestycyjne, w tym na zakup ziemi, maszyn i urządzeń oraz kredyty obrotowe. Nie brakowało także rozmów na temat możliwości korzystnego ulokowania środków w Banku Spółdzielczym w Szczytnie.

010203040506

Dni i Noce Szczytna 2017

Jak co roku pod koniec lipca, w dniach 21 -23.07.2017 r. odbyło się największe Święto Grodu Szczycieńskiego „Dni i Noce Szczytna”. Bank Spółdzielczy w Szczytnie, jako jeden z głównych sponsorów, chętnie podjął się czynnego udziału w tych obchodach. Oprócz wielu atrakcji przygotowanych przez miasto, Bank Spółdzielczy w Szczytnie również zorganizował swoje stoisko promocyjne, które zachęcało uczestników imprezy do zapoznania się z ofertą Banku. Dużym zainteresowaniem cieszył się rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Pol-konto Aktywne oraz promocyjny kredyt gotówkowy – Szybki Kredyt. Stoisko zorganizowane na Plaży Miejskiej nad Jeziorem Domowym Dużym przyciągało grono zainteresowanych wraz z dziećmi, dla których był przygotowany kącik malucha oraz mnóstwo upominków.

010203040506

II Odlotowy Dzień Dziecka

28 maja 2017 roku w terminalu pasażerskim Portu Lotniczego Olsztyn - Mazury w Szymanach odbyła się II edycja Odlotowego Dnia Dziecka. Bank Spółdzielczy w Szczytnie miał przyjemność bycia jednym ze sponsorów tej imprezy. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci m.in.:

- malowanie twarzy i warsztaty koralikowe,

- zapoznanie się z pracą sokolika,

- wystawa motorów oraz psów policyjnych,

- wystawa strażackiego wozu bojowego,

- zjeżdżalnie,

- gry, zabawy i konkursy przygotowane przez profesjonalnych animatorów.

Bank Spółdzielczy w Szczytnie zachęcał do odwiedzania swojego stoiska promocyjnego, które zapewniało atrakcje z myślą o każdym dziecku, między innymi tworzenie kreatywnych rysunków o Banku. Poza tym wszystkim odwiedzającym dzieciom wręczane były upominki. Rodzice natomiast mieli możliwość zapoznania się z ofertą Banku Spółdzielczego w Szczytnie. Dużym zainteresowaniem cieszyło się Pol-konto Junior – rachunek dla osób małoletnich, tj. do osiągnięcia pełnoletności oraz Szybki Kredyt – promocyjny kredyt gotówkowy z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem.

010203040506

Bądź EKO!

 

mapa

Bądź EKO i korzystaj z wyciągów bankowych w wersji elektronicznej - szybkiej, bezpiecznej i wygodnej formy otrzymywania informacji o rachunku. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z elektronicznej formy komunikacji z Bankiem. W celu zmiany sposobu otrzymywania wyciągów na elektroniczny prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zmiany kanału komunikacji dostępnego poniżej lub zapraszamy do placówek Banku Spółdzielczego w Szczytnie.
Po aktywacji usługi odbierz w swojej placówce ekologiczny gadżet.

Formularz zmiany kanału komunikacji z bankiem