Placówki

Centrala Szczytno

ul. Łomżyńska 20
12-100 Szczytno
godziny otwarcia:
pn. – pt. 7:15 – 15:15
kasa czynna w godz. 7:30 – 14:45
tel. (89) 624 23 09
e-mail: centrala@bsszczytno.pl

Oddział w Biskupcu

ul. Pionierów 6
11-300 Biskupiec
godziny otwarcia:
pn. – pt. 7:30 – 15:30
kasa czynna w godz. 7:45 – 15:30
tel. (89) 715 22 61
e-mail: biskupiec@bsszczytno.pl

Oddział w Dźwierzutach

ul. Kajki 1
12-120 Dźwierzuty
godziny otwarcia:
pn. – pt. 7:30 – 15:30
kasa czynna w godz. 7:45 – 15:00
tel. (89) 621 05 00
e-mail: dzwierzuty@bsszczytno.pl

Oddział w Jedwabnie

ul. Olsztyńska 2
12-122 Jedwabno
godziny otwarcia:
pn. – pt. 7:30 – 15:30
kasa czynna w godz. 8:00 – 15:30
tel. (89) 621 30 01
e-mail: jedwabno@bsszczytno.pl

Oddział w Pasymiu

ul. Krótka 1
12-130 Pasym
godziny otwarcia:
pn. – pt. 7:15 – 16:15
kasa czynna w godz. 7:30 – 16:00
tel. (89) 621 20 39
e-mail: pasym@bsszczytno.pl

Oddział w Świętajnie

ul. Parkowa 9
12-140 Świętajno
godziny otwarcia:
pn. – pt. 7:30 – 15:30
kasa czynna w godz. 7:30 – 15:00
tel. (89) 622 64 99
e-mail: swietajno@bsszczytno.pl

Filia Nr 2 w Szczytnie

Plac Juranda 3
12-100 Szczytno
godziny otwarcia:
pn. – pt. 8:30 – 16:30
kasa czynna w godz. 8:30 – 16:15
tel. (89) 623 19 51
e-mail: filia.placjuranda@bsszczytno.pl

Filia Nr 1 w Szczytnie

ul. Polska 49
12-100 Szczytno
godziny otwarcia:
pn. – pt. 7:15 – 17:30
kasa czynna w godz. 7:30 – 17:00
sob. 8:00 – 14:30
tel. (89) 624 20 13
e-mail: filia-szczytno@bsszczytno.pl

Oddział w Wielbarku

ul. Jagiełły 7
12-160 Wielbark
godziny otwarcia:
pn. – pt. 7:30 – 15:30
kasa czynna w godz. 7:30 – 15:00
tel. (89) 621 86 00
e-mail: wielbark@bsszczytno.pl

Filia w Olsztynie

ul. Wilczyńskiego 25 C
10-687 Olsztyn
godziny otwarcia:
pn. – pt. 9:15 – 17:15
kasa czynna w godz. 9:30 – 17:00
tel. (89) 543 71 00
e-mail: olsztyn@bsszczytno.pl

Filia w Purdzie

Purda 71 B
11-030 Purda
godziny otwarcia:
pn. – pt. 7:30 – 15:30
kasa czynna w godz. 7:45 – 15:00
tel. (89) 512 04 00
e-mail: purda@bsszczytno.pl

Punkt Kasowy w Kolnie
Kolno 33 (Urząd Gminy)
11-311 Kolno

godziny otwarcia:
pn. – pt. 7:45 – 14:45

tel. (89) 716 35 86

Punkt Kasowy w Szczytnie
ul. Polska 8
12-100 Szczytno

godziny otwarcia:
pn. – pt. 7:30 – 17:30

tel. (89) 624 30 98

Punkt Kasowy w Lipowcu
Lipowiec 70 A (obok Straży Pożarnej)
12-100 Szczytno

godziny otwarcia:
pn. – pt. 7:30 – 15:30

tel. (89) 622 00 19

Punkt Kasowy w Szczytnie
ul. Sienkiewicza 1 (Urząd Miasta)
12-100 Szczytno

godziny otwarcia:
pn. – pt. 7:30 – 15:00

tel. (89) 623 15 14