Kariera

Do pracy podchodzimy z pasją i troską o najwyższą jakość obsługi klientów oraz o rozwój własny i naszej Małej Ojczyzny.

Poszukujemy pracowników, chcących podnosić swoje kompetencje, których nie paraliżują zmiany i wyzwania, umiejących współpracować z ludźmi i ceniących sobie pracę w zespole, dla których praca w takiej instytucji stanie się pasją, a nie koniecznością, bo to przecież w pracy spędzamy praktycznie ponad połowę Naszej aktywnej części życia.

W Naszym Banku na stałe, zatrudnienie mogą znaleźć tylko osoby zaangażowane, które co najmniej lubią swoją pracę – przy czym od osób chcących zajmować stanowiska kierownicze wymagane są głębsze uczucia😉, mając świadomość tego, że to Pracownicy są podstawą rozwoju i sukcesu firmy, a każdy z nich wnosi swój istotny wkład w to dzieło.

Jeżeli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie, że można z przyjemnością przychodzić do pracy w Banku, to nie wysyłaj CV i znajdź Sobie inną pracę, którą po/lubisz, a od tego dnia przestaniesz pracować😉

Jeżeli zaś, jesteś osobą ambitną, kreatywną, zgadzasz się z powyższymi tezami i bardzo chcesz zostać Członkiem Naszego Zespołu to przyślij swoje CV na adres: – koniecznie z uzasadnieniem, dlaczego to Bank Spółdzielczy w Szczytnie ma być Twoim przyszłym miejscem pracy i dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?

„Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Spółdzielczy w Szczytnie, ul. Łomżyńska 20, 12-100 Szczytno, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Doradca Klienta instytucjonalnego / analityk kredytowy w Oddziale w Szczytnie

Opis stanowiska:

  • współpraca z obecnymi Klientami banku oraz pozyskiwanie nowych (zarządzanie portfelem kredytowym Klientów z segmentu MŚP oraz Agro)
  • analiza potrzeb Klienta i proponowanie właściwej oferty produktowej (produkty kredytowe oraz ubezpieczeniowe)
  • kompletowanie dokumentacji kredytowej wymaganej przez bank w procesie analizy wniosków kredytowych
  • uzgadnianie z Klientem szczegółowych warunków transakcji kredytowej oraz strukturyzacja transakcji
  • badanie wiarygodności i zdolności kredytowej Klienta na podstawie analizy wyników finansowych, wskaźników oraz prognoz
  • ocena zabezpieczeń transakcji
  • przygotowanie aplikacji kredytowej oraz propozycji decyzji kredytowej
  • przygotowywanie umów kredytowych oraz umów prawnych form zabezpieczenia transakcji
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta

Wymagania:

  • wykształcenie średnie / wyższe (mile widziane ekonomiczne)
  • doświadczenie w pracy w sektorze bankowym
  • wiedza z zakresu bankowości i analizy finansowej
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, dokładność i staranność
  • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • biegłość w posługiwaniu się podstawowymi programami pakietu Office: Excel, Word

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • system szkoleń i programów rozwojowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wsparcie ze strony pracowników z różnych obszarów
  • opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Tłumacz / Translate / Перекладач