Kariera

Bank Spółdzielczy w Szczytnie to nowoczesna a zarazem jedna z najstarszych instytucji finansowych na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. Jako bank uniwersalny i dynamicznie rozwijający się zapewniamy szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Do pracy podchodzimy z pasją i troską o najwyższą jakość obsługi klientów. Jeżeli jesteś osobą ambitną i kreatywną zapraszamy do aplikowania o pracę w naszym Banku wysyłając swoje CV na adres: centrala@bsszczytno.pl.

 

W nadsyłanych CV prosimy o zamieszczenie oświadczenia dotyczącego zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Spółdzielczy w Szczytnie z siedzibą ul. Łomżyńska 20, 12-100 Szczytno moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).

Staż

Bank Spółdzielczy w Szczytnie przyjmie na staż osoby z wykształceniem ekonomicznym. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 89-624-23-09 wew. 20 lub w placówce Banku.

Aplikuj!