Ubezpieczenia

 

ZAPYTAJ O UBEZPIECZENIE W NASZYM BANKU – Zadzwoń pod numer +48 89 642 62 62 i wybierz swoją lokalną placówkę.

Ubezpieczenie

Online

Sprawdź ofertę i kup polisę online.

Ubezpieczenie

Życia

Wypadek może zdarzyć się każdemu. Nie uchronimy Cię przed nim, ale zapewnimy Ci niezbędną pomoc finansową, jeśli już do niego dojdzie. Otrzymasz dodatkowe środki, jeśli wypadek wydarzy w pracy, domu, szkole, na wakacjach, a nawet podczas uprawiania sportów.

Ubezpieczenie

Szkolne

Twoje dziecko chodzi do żłobka, przedszkola, jest uczniem lub studentem? Jeśli ma do 26 lat, to możesz skorzystać z ubezpieczenia szkolnego. Dzięki ochronie ubezpieczeniowej wypłacimy świadczenia m.in. w związku z uszkodzeniem ciała, śmiercią ubezpieczonego, pobytem w szpitalu.

Ubezpieczenie

Dom / Mieszkanie

Ubezpiecz się od finansowych konsekwencji utraty, zniszczenia lub uszkodzenia swojego mienia.

Ubezpieczenie

Pojazdów

Auto nie chce ruszyć, pomimo Twoich upomnień? Przez przypadek pojazd znalazł się w rowie? Na te i inne przypadki przyda się ubezpieczenie Auto Assistance. Wystarczy jeden telefon i lada moment otrzymasz niezbędną pomoc.

Ubezpieczenie

Turystyczne

Ubezpieczenie Turystyczne skierowane jest do osób wyjeżdżających za granicę zarówno w celach turystycznych, jak również do pracy. Zapewni pomoc w przypadku nagłego zachorowania czy wypadku podczas zagranicznego wyjazdu.

Ubezpieczenie

Firmy

Pomyślność Twojego przedsiębiorstwa to również pomyślność Twoja i Twoich bliskich. Warto więc zadbać o jego solidną ochronę – zwłaszcza, że nie kosztuje ona zbyt wiele. Rozwijaj swoją działalność, zatrudniaj nowych pracowników, osiągaj coraz lepsze wyniki, a ochronę zostaw nam.

Ubezpieczenie

NNW

Wypadek może zdarzyć się każdemu. Nie uchronimy Cię przed nim, ale zapewnimy Ci niezbędną pomoc finansową, jeśli już do niego dojdzie. Otrzymasz dodatkowe środki, jeśli wypadek wydarzy w pracy, domu, szkole, na wakacjach, a nawet podczas uprawiania sportów. Ubezpieczenie chroni przez 24 godziny na dobę.

Ubezpieczenie

Assistance

Ubezpieczenie Assistance Pomoc Domowa dla klientów Banku Spółdzielczego

Ubezpieczenie

OZE

Produkujesz energię, dbasz o środowisko i oszczędzasz na rachunkach za prąd. Spraw, aby tak pozostało – wybierz dobre ubezpieczenie odnawialnych źródeł energii. Skorzystaj z zakresu niespotykanego dotąd na rynku

Ubezpieczenie

Rolnika

Agro to kompleksowe ubezpieczenie dla właścicieli gospodarstw rolnych. Obejmuje zarówno ubezpieczenia obowiązkowe, chroniące gospodarstwo w ograniczonym zakresie, jak i szereg ubezpieczeń dobrowolnych.

Ubezpieczenie

Upraw

Zadbaj o ochronę plonów, ubezpiecz uprawy. Anomalie pogodowe mogą zniszczyć całe uprawy jakie posiadasz.

Tłumacz / Translate / Перекладач