Bezpieczeństwo bankowości elektronicznej

Szanowni Państwo,
Zachęcamy do obejrzenia specjalnie przygotowanej animacji na temat bezpieczeństwa bankowości elektronicznej, która ma pomóc w zrozumieniu zasad bezpiecznego realizowania transakcji internetowych. Z filmu dowiemy się do czego służy bankowość internetowa, jakie są zalety korzystania z elektronicznego dostępu do konta i jakich zasad należy przestrzegać, aby ustrzec się przed wykradzeniem danych.

 

Animację można obejrzeć na kanale Najbliżej Ludzi na YouTube:

Informacja dla klientów CUI

Zmiana w edycji zdefiniowanych kontrahentów, odbiorców oraz szablonów

Informujemy, iż od 24.09.2014r. wprowadzona zostanie autoryzacja edycji zdefiniowanych kontrahentów, odbiorców oraz szablonów przelewów.

Wprowadzone zmiany w bankowości internetowej zwiększą bezpieczeństwo korzystania z predefiniowanych odbiorców, kontrahentów oraz szablonów w sytuacji, gdy osoby podpisujące przelew nie wykonają właściwej kontroli numeru NRB. Dzięki wprowadzeniu niniejszej funkcjonalności każda zmiana nazwy lub numery NRB zdefiniowanego odbiorcy, kontrahenta lub szablonu przelewu jak również edycja numeru telefonu Pre-Paid wymagała będzie ponownej autoryzacji.

 

Nowa funkcjonalność CUI: Weryfikacja IP użytkownika

Informujemy, iż od 24.09.2014r. uruchomiana zostanie funkcjonalność: Weryfikacja IP użytkownika. Dostępna będzie ona tylko dla użytkowników korporacyjnych.

Uruchomienie niniejszej funkcjonalności umożliwia zastrzeżenie adresów IP, z których możliwe będzie logowanie do bankowości internetowej (np. logowanie będzie możliwe tylko w miejscu pracy, a nie z komputera domowego). Możliwe będzie skonfigurowanie odrębnych filtrów dla każdego użytkownika (np. jeden użytkownik będzie mógł logować się z różnych lokalizacji, a pozostali tylko i wyłącznie z jednej, wskazanej). W przypadku chęci ustawienia zakresu IP do logowania prosimy o kontakt : it@bsszczytno.pl lub 89 624 23 09.