„Automatyzacja w zakładach produkcyjnych” – to pierwsza z jesiennych Konferencji Technicznych. Odbędzie się już 18 września w Olsztynie. Podczas wydarzenia spotkają się inżynierzy i specjaliści z branży produkcyjnej, dzieląc się niezbędną wiedzą z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań w zakładach.

Inspirujące wykłady i nie tylko

Usprawnianie procesów produkcyjnych, zmniejszanie kosztów oraz podniesienie bezpieczeństwa pracy – o tym usłyszysz w Olsztynie. Podczas wydarzenia wykłady poprowadzi aż 16 cenionych specjalistów. Pomiędzy prelekcjami możesz skorzystać z przerw kawowych i ciepłego poczęstunku, zapoznać się z prasą branżową oraz obejrzeć stoiska wystawców. To również wyjątkowa szansa, by nawiązać cenne biznesowe relacje.

Praktyczne warsztaty

W czasie wydarzenia eksperci z firmy Murrelektronik przeprowadzą także praktyczne warsztaty pt. „Niezawodność zasilania maszyn”. Opowiedzą o tym, jak stworzyć prostą w obsłudze instalację zasilania, która zagwarantuje znaczne skrócenie czasu przestojów w przedsiębiorstwie. Dowiesz się od nich, czym się różnią najważniejsze systemy podtrzymania napięcia, jak je skonfigurować oraz w jaki sposób zmniejszyć koszty zużycia energii. Nie zwlekaj – liczba miejsc jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń.

Konferencja „Automatyzacja w zakładach produkcyjnych” została objęta honorowym patronatem między innymi przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Krajową Izbę Gospodarczą, Prezydenta Olsztyna Pana Piotra Grzymowicza, Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pana Gustawa Marka Brzezina, Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego Pana Artura Chojeckiego a także przez licznych patronów medialnych i branżowych.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdziesz tutaj:

http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/automatyzacja-wrzesien-2019-olsztyn/

Serdecznie zapraszamy!

Tłumacz / Translate / Перекладач