Komunikat dotyczący szkoleń przygotowanych przez PFR dla Przedsiębiorców na temat zasad przyznawania pomocy  w ramach  Tarczy Finansowej 2.0

 

 

Uprzejmie informujemy, że Polski Fundusz Rozwoju przeprowadza od 4 stycznia 2021r. cykl bezpłatnych szkoleń otwartych w formie webinariów dla Przedsiębiorców. Szkolenia dotyczyć będą zasad przyznawania pomocy w ramach Tarczy Finansowej 2.0 dla przedsiębiorstw, które ucierpiały wskutek pandemii koronawirusa.

Przedsiębiorco skorzystaj z bezpłatnych szkoleń online oferowanych przez PFR Portal PPK, a dowiesz się, jakie są warunki programu i jak aplikować o środki finansowe, które oferuje Tarcza Finansowa 2.0.

Szkolenia online odbędą się zgodnie z następującym harmonogramem:

  • 4 stycznia 2021 r. o godzinie 11:00,
  • 5 stycznia 2021 r. o godzinie 11:00,
  • 7 stycznia 2021 r. o godzinie 13:00,
  • 8 stycznia 2021 r. o godzinie 11:00.

W trakcie szkolenia będzie możliwość zadawania pytań za pomocą czatu.

 

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców, do których kierowana jest pomoc z Tarczy Finansowej 2.0. o udział w szkoleniu przygotowanym przez PFR poprzez zarejestrowanie się na stronie: https://pfrportal.pl/tarcza-finansowa-2-0/

 

Dodatkowo PFR na stronie opublikował zaktualizowane i rozszerzone zasady Tarczy Finansowej 2.0 w kształcie zaakceptowanym przez Komisję Europejską, do lektury których zachęcamy:

https://pfrsa.pl/tarcza-finansowa-pfr/tarcza-finansowa-pfr-20.html#mmsp

 

Tłumacz / Translate / Перекладач