Szanowni Państwo,

W dniu wczorajszym doszła do  nas fantastyczna wiadomość. Mama Stefanka poinformowała wszystkich, iż wniosek o dofinansowanie operacji Stefcia przez NFZ został rozpatrzony pozytywnie, co łącznie zapewni środki związane z wydatkami na konieczną operację. Bardzo się z tego faktu cieszymy i serdecznie gratulujemy.

W imieniu wszystkich pracowników Banku Spółdzielczego w Szczytnie chcemy Wam serdecznie podziękować za zaangażowanie w akcję „Kilometry dla Stefanka”. Ilość pomocy i zaangażowania jaką udało nam się wyzwolić z pewnością spełniła, a nawet przerosła nasze oczekiwania. Z radością obserwowaliśmy ilość przebytych przez Was kilometrów, okupionych potem i dużym wysiłkiem. Wierzymy, że pomagając Stefankowi pomogliście również sobie poprawiając Waszą kondycję i zdrowie 🙂

Informujemy, iż nasz podstawowy cel jakim była pomoc w zebraniu środków na operację  został osiągnięty, w związku z czym kończymy wspomnianą akcję.

Zachęcamy Was jednak do dalszej aktywności, przemierzania kolejnych dystansów i chwalenia się nimi. Dzięki temu Stowarzyszenie „Wszystko dla Szczytna” pozyskuje kolejnych sponsorów i zbiera kolejne środki. Zachęcamy Was samych do dokonywania wpłat na konto Stowarzyszenia poprzez stronę szczytnopomaga.pl.

Przypominamy, iż cały czas trwa akcja „10 zł za rachunek”, w tym przypadku, aby pomóc, w zasadzie trzeba się tylko wybrać do którejś z naszych placówek i stać się naszym klientem.

Spotkajmy się razem na finale akcji 09 sierpnia, uczcijmy ten sukces i razem bijmy kolejne rekordy !!!

Dzięki jesteście WIELCY!!!

Tłumacz / Translate / Перекладач