Banki Spółdzielcze z Grupy BPS oraz Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. udostępniły aplikację Google Pay. Z rozwiązania mogą skorzystać posiadacze kart debetowych i kredytowych Visa i Mastercard wydanych przez Banki Spółdzielcze z Grupy BPS i Bank BPS.

Aplikacja Google Pay pozwala płacić kartą przy użyciu telefonów z systemem operacyjnym Android w sklepach, a także w wybranych aplikacjach mobilnych. Płatności zbliżeniowe kartą przy użyciu aplikacji Google Pay akceptowane są we wszystkich terminalach zbliżeniowych w całej Polsce oraz za granicą. Aby zapłacić kartą Visa lub Mastercard przy użyciu aplikacji Google Pay, wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala. Posiadacz karty w każdym momencie może zobaczyć historię swoich płatności w aplikacji. Aplikacja Google Pay nie przekazuje sprzedawcom prawdziwych danych karty, a tylko wirtualny numer, którego nie można wykorzystać poza aplikacją. Do aplikacji Google Pay można dodać wiele kart Grupy BPS i podczas płatności korzystać z dowolnej z nich.

Google Pay to rewolucja! Klient nie musi mieć już grubego portfela i kilkunastu kart – za pomocą Google Pay można dokonać zapłaty za kawę, kino, zakupy i tysiące innych rzeczy w punktach stacjonarnych i Internecie. Do uruchomienia aplikacji potrzebny jest jedynie telefon i aplikacja Google Pay (do bezpłatnego pobrania z Google Pay bądź : http://bit.ly/GooglePayAplikacja).

Zachęcamy do odwiedzenia kanału YouTube Google Polska, gdzie znajdą Państwo wiele filmów instruktażowych dotyczących Google Pay – ZOBACZ

lub na https://www.najblizejludzi.pl/produkty/googlepay/

pdf Regulamin Google Pay w BPS

Rozmiar pliku: 503 KB

Tłumacz / Translate / Перекладач