Od 01.02.2019r.  klienci Banku Spółdzielczego w Szczytnie  mogą korzystać z systemu Express ELIXIR Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A. i w ciągu zaledwie kilku sekund przelewać pieniądze ze swojego konta na dowolny rachunek w innym banku. Express ELIXIR to pierwszy w Polsce profesjonalny system rozliczeń płatności natychmiastowych realizowanych bezpośrednio.

Express ELIXIR to rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na błyskawicznym zasilaniu rachunku wybranej osoby lub firmy. Może być wykorzystywany nie tylko w sytuacjach awaryjnych, aby uniknąć ryzyka naliczania odsetek za spóźnienia np. w opłacaniu rachunków za telefon, prąd czy gaz, ale także do spłaty rat kredytu czy kart kredytowych.

Wdrożony przez Bank Spółdzielczy w Szczytnie  system Express ELIXIR umożliwia klientom realizację przelewów krajowych w złotych, w trybie natychmiastowym. Limit pojedynczej transakcji wynosi 5000,00zł.
Z nowego rozwiązania mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy.

Warunkiem realizacji przelewu jest dostępność usługi również w banku odbiorcy. Lista banków obsługujących płatności Express Elixir dostępna pod adresem KIRhttp://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/.      

Szczegółowe informacje związane z kosztami realizacji przelewów Express Elixir znajdą Państwo w Tabeli i opłat Banku Spółdzielczego w Szczytnie https://bsszczytno.pl/taryfa-oplat-i-prowizji/.
Przelewy Express ELIXIR złożone w placówkach banku realizowane są w godzinach pracy danej placówki, natomiast w bankowości internetowej 24h. W celu realizacji przelewu w bankowości internetowej dla klientów detalicznych należy z listy rozwijanej Przelewy wybrać Przelew natychmiastowy, a dla klientów korporacyjnych: Przelew elixir.

Tłumacz / Translate / Перекладач