Aplikacja mToken to nowoczesna aplikacja do bezpiecznej autoryzacji transakcji w bankowości internetowej. Dzięki niej nie potrzebujesz już dodatkowego urządzenia generującego kody, nie musisz też czekać na SMS autoryzacyjny i przepisywać otrzymanego w ten sposób hasła z telefonu do komputera. Wszystkie niezbędne dane do autoryzacji otrzymasz w przejrzystym powiadomieniu autoryzacyjnym na swoim urządzeniu (telefon/tablet) – wystarczy jedno kliknięcie, żeby zatwierdzić lub odrzucić transakcję.

Aplikacja mToken wykorzystuje zaawansowane mechanizmy bezpieczeństwa, które gwarantują silną ochronę aplikacji i realizowanych za jej pośrednictwem operacji. Dodatkowo dzięki powiadomieniom autoryzacyjnym typu PUSH, aplikacja od razu poinformuje Cię o wszelkich aktywnościach na koncie, takich jak próba logowania czy zmiana salda.

Istnieje także możliwość zmiany tokena RSA oraz hasła sms na mToken. Skontaktuj się z najbliższą placówką Banku Spółdzielczego w Szczytnie w celu uruchomienia nowej aplikacji.

 

Więcej informacji na temat aplikacji na stronie https://tokenmobilny.pl/

Tłumacz / Translate / Перекладач