Bank Spółdzielczy w Szczytnie chcąc zapewnić swoim klientom dodatkowe nowoczesne usługi internetowe od stycznia 2018r przystąpił do grona banków, które umożliwiają swoim klientom dokonującym zakupów internetowych wykonanie płatności bezpośrednio z konta bankowego posiadanego w Banku Spółdzielczym w Szczytnie.
Dokonując zakupów w sklepach internetowych np. na Allegro.pl przy wyborze płatności: przelew tradycyjny mają Państwo możliwość dokonać płatności bezpośrednio z rachunku posiadanego w Banku Spółdzielczym w Szczytnie wybierając w opcjach płatności: grupę SGB i Banki Spółdzielcze. Po kliknięciu na „SGB Banki Spółdzielcze” należy wybrać z listy, która się wyświetli – Bank Spółdzielczy w Szczytnie. Opcja ta przekieruje nas bezpośrednio do okna logowania do bankowości internetowej na stronie www.bsszczytno.pl. Po zalogowaniu wyświetli się przelew z danymi gotowymi do wykonania płatności.
To bardzo wygodny i bezpieczny sposób dokonania szybkiej płatności za zakupy wykonane internetowo. Dzięki tej opcji mamy pewność, że dane na które wykonaliśmy opłatę są prawidłowo wprowadzone, ale mimo wszystko należy jeszcze zweryfikować je ze stroną internetową, na której dokonaliśmy zakupu.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z usługi.