Bank Spółdzielczy w Szczytnie chcąc zapewnić swoim klientom dodatkowe nowoczesne usługi internetowe od stycznia 2018r przystąpił do grona banków, które umożliwiają swoim klientom dokonującym zakupów internetowych wykonanie szybkich płatności poprzez operatora PayU.
Dokonując zakupów w sklepach internetowych np. na Allegro.pl przy wyborze płatności: szybki przelew mają Państwo możliwość dokonać płatności bezpośrednio z rachunku posiadanego w Banku Spółdzielczym w Szczytnie wybierając w opcjach płatności: Banki Spółdzielcze. Po kliknięciu na „Banki Spółdzielcze” należy wybrać Grupę BPS, następnie na mapce województwo warmińsko-mazurskie, z listy, która się wyświetli – Bank Spółdzielczy w Szczytnie. Opcja ta przekieruje nas bezpośrednio do okna logowania do bankowości internetowej na stronie ebank.bsszczytno.pl. Po zalogowaniu wyświetli się przelew z danymi gotowymi do wykonania płatności.
To bardzo wygodny i bezpieczny sposób dokonania szybkiej płatności za zakupy wykonane internetowo. Dzięki tej opcji mamy pewność, że dane na które wykonaliśmy opłatę są prawidłowo wprowadzone, ale mimo wszystko należy jeszcze zweryfikować je ze stroną internetową, na której dokonaliśmy zakupu.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z usługi.

Tłumacz / Translate / Перекладач