Karty kredytowe MasterCard Business

Płać wygodnie i bezpiecznie swoją kartą kredytową MasterCard Business Credit lub World MasterCard Business w sklepach stacjonarnych i w Internecie, bez ponoszenia dodatkowych opłat.

 

ATUTY KARTY KREDYTOWEJ MasterCard Business Credit World MasterCard Business
darmowy kredyt do 51 dni do 56 dni
limit kredytowy do 50.000 zł do 100.000 zł
transakcja bez PIN do 100 zł do 100 zł
przelewy z karty tak tak
płatności kartą w kraju i za granicą bez opłat tak tak
transakcje w internecie tak tak
brak konieczności spłaty całości zadłużenia – minimalna spłata to tylko 5% wykorzystanego limitu karty miesięcznie, nie mniej niż 100 PLN tak tak

 

Transakcja zbliżeniowa (bezstykowa) – transakcja bezgotówkowa dokonana przy użyciu karty z anteną zbliżeniową w punkcie usługowo-handlowym zaopatrzonym w terminal POS z czytnikiem zbliżeniowym. Polega na realizacji płatności poprzez zbliżenie karty do czytnika zbliżeniowego bez konieczności potwierdzania transakcji przez Posiadacza karty za pomocą kodu identyfikacyjnego PIN lub poprzez złożenie podpisu na wydruku z terminala. Działa wyłącznie przy transakcjach o niskiej wartości (w Banku Spółdzielczym w Szczytnie do 100 złotych), dokonanie transakcji o wyższej kwocie wymaga autoryzacji kodem PIN.

Od 01.07.2023 r. Bank nie będzie stosował silnego uwierzytelnienia 3D Secure dla pojedynczej transakcji internetowej do max. kwoty 100 zł (jak w przypadku transakcji bez PIN) lub do sumy takich transakcji w max. wysokości 400 zł lub do 5 następujących po sobie takich transakcji internetowych.

 

Możliwość niestosowania silnego uwierzytelnienia 3D Secure jest zgodnie z Ustawą o usługach płatniczych dla transakcji internetowych

Wysokość limitów do jakich nie będzie stosowane uwierzytelnienie 3D-Secure

Pojedyncza transakcja internetowa 100 PLN
Suma transakcji internetowych 400 PLN
Liczba następujących po sobie transakcji internetowych 5 SZT

 

Regulamin do 30.06.2023 r.

Regulamin od 01.07.2023 r.

Wniosek o wydanie karty kredytowej dla klientów instytucjonalnych
Zgłoszenie zablokowania, utraty karty
Wniosek o wydanie dodatkowej karty business
Zgłoszenie reklamacji karty kredytowej

Tłumacz / Translate / Перекладач