Kredyt Ekologiczny


Kredyt gotówkowy na cele ekologiczne i nie tylko…

EKO? Logiczne, że się opłaca! Poznaj rozwiązania proponowane przez Bank Spółdzielczy w Szczytnie, dowiedz się więcej o możliwościach, jakie dają nowe technologie wspierane licznymi programami dofinansowań, przekonaj się, że już dziś podejście ekologiczne może być i rozsądne i opłacalne.

W Banku Spółdzielczym w Szczytnie ekologię chcemy przedstawić także jako ekonomiczne rozwiązania dla Ciebie. I dlatego oferujemy Ci kredyty gotówkowe, które otwierają dodatkowe możliwości wygrania dofinansowania. Co więcej część kwoty możesz przeznaczyć na dowolne cele, niezwiązane z ekologią.

Masz stary i dymiący piec? Chcesz zmodernizować wyposażenie i instalacje domowe? A może myślisz o korzystaniu z zielonej energii? Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie! W Banku Spółdzielczym w Szczytnie uzyskasz niezbędne do takich inwestycji środki. Nasz kredyt pozwoli Ci zrealizować plany, a do tego przyczynisz się do poprawy środowiska naturalnego.

Podsumujmy:

 • To kredyt, w którym minimum 60% kwoty przeznaczasz na cele ekologiczne, a 40% możesz wykorzystać na inne, dowolne cele
 • Maksymalna kwota kredytu, to aż 80 tys. zł
 • Oprocentowanie jest stałe i wynosi tylko 6,5% (RRSO 8,9%)
 • Prowizja już od 1,8%
  • 1,8% jeśli skorzystasz z ubezpieczenia na życie, majątkowego i ROR
  • 2% jeśli wybierzesz ubezpieczenie na życie i ROR
  • 2,5% przy ubezpieczeniu majątkowym i ROR
  • 3% bez dodatkowych warunków

Przeczytaj również nasze porady i wskazówki dotyczące o inwestycjach ekologicznych i nie tylko.

Bank obniża prowizję za udzielenie kredytu EKOLOGICZNEGO o 0,5 p.p. od obowiązującej stawki prowizji dla Seniorów, będących posiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego prowadzonego w Banku Spółdzielczym w Szczytnie oraz Szczycieńskiej Karty Senior 60 PLUS. Okres obowiązywania promocji od 16.11.2020 r. do 31.05.2021 r.

 

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 8,90%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów)  25000 PLN, całkowita kwota do zapłaty 28 334,10 PLN, oprocentowanie nominalne 6,5% stałe w skali roku, całkowity koszt kredytu 3 334,10 PLN (w tym: prowizja 750 PLN, odsetki 2 584,10 PLN), 36 miesięcznych rat równych w wysokości po 766,23 PLN. Kalkulacja została dokonana na dzień 1.10.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Powyższa informacja nie stanowi  oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Powyższe wyliczenie ma charakter szacunkowy i nie uwzględnia  ewentualnych kosztów dodatkowych związanych z wcześniejszą spłatą pożyczek i kredytów udzielonych przez inne instytucje finansowe.